Znajdź nieruchomość

Wybrane Oferty

Gdynia ul. Chylońska, lokal generujący stałe przychody (numer oferty: #226924)

  • sprzedaż
  • Gdynia
  • 138,19 m2
  • 4 pokoje
  • piętro 0/4
  • rok budowy 2005
Dodano: 2017-11-28
Ilość wyświetleń: 1191
644 600,00 PLN
Telefon: 722 77 22 00
E-mail: m.palka@najem24.pl

Opis

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 138,19 m2, położony przy ulicy Chylońskiej w Gdyni.

Lokal przeznaczony jest na działalność biurową lub handlowo-usługową i składa się z głównej sali, mniejszego pomieszczenia, które aktualnie pełni funkcję biura, zaplecza, toalety damskiej i męskiej oraz przynależnego korytarza. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie, nie wymaga nakładów finansowych. Stolarka okienna i drzwiowa z PCV, na podłogach terakota. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z bojlera elektrycznego.

Oferowany lokal znajduje się na parterze czterokondygnacyjnego, niepodpiwniczonego budynku mieszkalno-usługowego z 2005 roku, położonego przy ulicy Chylońskiej w Gdyni. Budynek jest otynkowany, docieplony i nie wymaga remontu. Do indywidualnego wejścia prowadzi droga wyłożona kostką brukową. Do przedstawionego lokalu doprowadzona jest instalacja elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna i grzewcza.

Bardzo dobra lokalizacja. Intensywny ruch pieszy i kołowy na ulicy Chylońskiej oraz bliskość środków komunikacji miejskiej zwiększa atrakcyjność lokalu. Jedynie 200 metrów do peronu SKM „Gdynia Cisowa”, 50 metrów do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej. Po drugiej stronie ulicy „Biedronka”, w pobliżu supermarket „TESCO” oraz „OBI”. W pobliżu zlokalizowana jest droga krajowa nr 6 (350 metrów), 1 km do wjazdu na Obwodnicę Trójmiejską.

Nieruchomość od wielu lat jest wydzierżawiona (umowa na czas nieokreślony) i przynosi stały dochód.

Podana cena jest ceną netto.

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości.

Kupujący nie płaci prowizji.

Opcje dodatkowe

Nasza ankieta

 
 

Nasi partnerzy:


Asari
 
Galactica