Znajdź nieruchomość

Wybrane Oferty

O nas

   
 

   

   W najem24.pl wierzymy, że dom jest najważniejszym miejscem na ziemi. Spędzamy w nim większość swojego czasu, powinniśmy więc czuć się w nim bezpiecznie, swobodnie... po prostu u siebie. Gdziekolwiek jesteśmy, dom kojarzy nam się z ciepłem, ostoją, azylem. Słynne "home sweet home" wypowiadamy ciesząc się na samą myśl o powrocie. Dlatego wybór miejsca, w którym mieszkamy jest tak ważny.

   W najem24.pl znajdziesz szeroką ofertę na zakup, wynajem i dzierżawę. Modernistyczne wille, swojskie bliźniaki, nowoczesne apartamenty, własne m3, działki budowlane. Wszystkie oferty są aktualne, zawierają profesjonalne zdjęcia i kompletne informacje istotne dla kupującego. Dodatkowo powiemy Ci jak przygotować umowę, a także co jest kluczowe w procesie kupna, sprzedaży, najmu, abyś mógł uniknąć typowych, często bardzo kosztownych błędów. Będziesz mógł zadać pytania ekspertom prawa najem24.pl. Odpowiedź uzyskasz w krótkim czasie.

   Prawdziwa praca zaczyna się jednak dopiero po zakupie wymarzonego miejsca. Wtedy zaczynasz myśleć nad budową lub remontem. Większość z nas nie ma wyobraźni przestrzennej. Architekci i dekoratorzy najem24.pl przeniosą Twoje wizje na papier. W naszym katalogu firm znajdziesz  listę sprawdzonych, polecanych przez nas fachowców.  Co najważniejsze, to wszystko w atrakcyjnych cenach. Usługi te najem24.pl oferuje w ramach obsługi nieruchomości.

   Najem24.pl to centrum dowodzenia Twojej nieruchomości również w zakresie obsługi mediów, dbałości o czystość, konserwacji i remontów. Dostarczamy nową jakość w zakresie zarządzania wspólnotami i nieruchomościami. Sprzedajesz nieruchomość? Pomożemy Tobie przygotować ofertę aby była atrakcyjna dla kupującego. W najem24.pl dbamy o Twój interes szanując prawa obu stron transakcji.

 

Jest wiele miejsc w Internecie, gdzie możesz znaleźć nieruchomość.

W najem24.pl tworzymy razem z Tobą wymarzone miejsce zamieszkania!

                                                           

                                                             

 

 
   

Nasza ankieta

 
 

Nasi partnerzy:


Asari
 
Galactica